,

Houten regenboog met kleuren

Vanaf 24.95

© Op dit product van Voor de Hummelkes is auteursrecht van toepassing
Afmetingen: 35cm x 24cm
Dikte van het hout: 12mm
Houtsoort: populierenhout

Is het een cadeautje? Voeg dan nog een leuke kaart toe!

Het is een houten product, de nerven knoesten etc. kunnen per product verschillen. Het kan dus ook een klein beetje afwijken van de afbeelding hiernaast. We zoeken altijd het mooiste hout voor jullie uit zodat het resultaat altijd fantastisch is!

(meer info onderaan de pagina)

Hoge kwaliteit
Op maat gemaakte producten
Uit eigen werkplaats
Snelle levering (gratis vanaf 75 euro in NL)
Vanuit Nieuwstadt, Limburg

Kinderkameraccessoires_houten_regenboog_met_kleuren01

Houten regenboog met kleuren
Deze regenboog staat super mooi op het kamertje van jouw kleintje.  Hier kun je zelf jouw regenboog ontwerpen!
Deze mooie houten regenboog met kleuren is uniek, ze worden namelijk door onszelf ontworpen én gemaakt!
Met onze eigen laser maken wij een leuke regenboog waarna je hem persoonlijk kunt maken door zelf de kleuren van de boogjes te kiezen. Ook kun je zelf de kleur van het suède lint kiezen, hieronder vindt je een foto van de kleuren van het suède koord en van het vinyl.

Mocht het product vuil zijn dan kun je het eenvoudig afnemen met een licht vochtige doek.
Let op dat het product niet nat wordt!

Stappenplan om zelf te ontwerpen:
Bij alle boogjes staat een nummer, kijk goed naar de nummers voor je de kleuren van de boogjes gaat selecteren.
– selecteer per boogje welke kleur je graag wilt,
– controleer het nog een keertje extra voor je gaat bestellen,
– en hop, in het winkelmandje!
Is het een cadeautje? Voeg dan nog een leuke kaart toe!

Zodra de bestelling binnen is gaan wij zo snel als mogelijk voor je aan de slag!
Let op: alles wordt direct overgenomen zoals het door de klant wordt ingevuld. Controleer dus liever een keer extra of je de juiste kleuren hebt aangevinkt!

Hout is een levend product, zo kan het voorkomen dat er kleine kleurverschillen of oneffenheden in de artikelen zichtbaar zijn. Het kan zijn dat graveringen niet overal gelijk gekleurd zijn en/of nerven,
knoesten en andere onregelmatigheden in het eindproduct zitten. Wij zullen er altijd voor zorgen dat deze zich vooral aan de achterkant bevinden. Aan de voorkant zouden kleine knoesten,
nerven en onregelmatigheden wel eventueel zichtbaar kunnen zijn. Na verloop van tijd kan het zijn dat houten producten lichtjes krom gaan trekken als ze in vochtige, droge of ruimtes met airco bevinden.
Dit is geen defect, het is immers een natuurproduct. Wij werken uitsluitend met gecertificeerd hout uit duurzame bosbouw van Nederlandse leveranciers

De kleuren voor de boogjes:
kleuren-vinyl01

 

 

 

 

Scroll naar boven